Ta promocja zakończyła się w dniu 20 kwietnia. Zobacz aktualne gazetki sieci Biedronka.

Jak co tydzień Biedronka zachęca nas nowymi promocjami do odwiedzenia swoich podwojów. Chcecie przekonać się, jaką specjalną ofertę przygotowała dla nas tym razem? Sprawdźmy.

Biedronka jest jednym z najchętniej wybieranych przez polskie rodziny sklepów, w którym robią zarówno zakupy spożywcze, jak i zaopatrują się w artykuły najpotrzebniejsze w każdym domu. Tym razem Biedronka przygotowała dla nas zniżki na artykuły kosmetyczne.

Gazetka mówi nam o mega rabatach, z których możemy skorzystać w dniach od 18 do 20 kwietnia 2017 roku, na wszystkie dostępne w sklepie żele i płyny do kąpieli. To nie lada gratka. Zwłaszcza że w sklepach Biedronka, możemy znaleźć nie tylko produkty jej marki, ale również takie, które zakupić możemy w drogeriach.

Artykuły kosmetyczne w niskich cenach!

Zadowoleni będą zarówno panowie, jak i panie, gdyż żadna płeć nie została przez market w tej kwestii potraktowana "po macoszemu". Dla wszystkich klientów dostępna jej promocja na żele i płyny do kąpieli. A warto jest odwiedzić podwoje sklepu, gdyż rabaty sięgać będą nawet 30 procent na markowe produkty.

Wśród kosmetyków, które znajdują się w promocji, jest płyn i żel do kąpieli "biedronkowej" marki Be Beauty. Preparat, który znakomicie sprawdzi się do kąpieli, gdyż doskonale się pieni i pozostawia na skórze miły zapach. Do wyboru mamy kilka jego rodzajów, co umożliwia nam dobranie takiego, który będzie najbardziej odpowiadał naszym gustom. W promocyjnej cenie przyjdzie nam za 1.5 litra płynu zapłacić jedyne 4.79.

"Gratką" dla wszystkich, którzy lubią kosmetyki Nivea, będzie zniżka na żele pod prysznic tej marki. Do wyboru mamy oczywiście kilka zapachów, które pozostawią na naszej skórze delikatną woń. Warto szczególną uwagę zwrócić na produkty z serii "Creme care" to dzięki nim nasza skóra będzie jedwabiście gładka i nawilżona. 0.5 litra żelu pod prysznic Nivea jest do zakupienia w promocyjnej cenie 8.99.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami w promocji w sklepie.

Informacje o gazetce

status:
Nieważna
od:18 kwietnia
do:20 kwietnia