Polecane gazetki

Biedronka - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.2 (121 głosów)
Opinie o sieci Biedronka
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • 03/09/2017
Biedronka Morąg, ul. Sienkiewicza 1. Często brak cen, kas 6 a otwartych z reguły 1 lub 2- porażka kolejki po kilkanaście metrów. Ogólnie jest brudno, klejące podłogi , narozlewane i nie sprzątane na czas, puste palety po owocach, nabiale gdzie nikt tego nie sprząta, przed wejściem do Biedronki wiecznie przesypujący się kosz na śmieci. Parking przy Biedronce duży - super, ale nie widać żeby ktoś tam sprzątał wszędzie pełno śmieci których nikt nie sprząta - szkoda to też wasz wizerunek. Wniosek jest jeden klientów macie dużo, a ludzi do pracy znacznie za mało.
Default avatar
  • 25/06/2017
Biedronka Kołobrzeg,Trzebiatowska. W sklepie wiecznie porozstawiane palety z towarem,gdzie ciężko przejechać wózkiem, brak cen przy towarach no i oczywiście cały czas otwarta jedna kasa, gdy jest kolejka na prawie pół sklepu to przy dobrych wiatrach otworzą drugą.
Default avatar
  • 03/06/2017
Biedronka Olsztynek . Kas w sklepie 6 lub 8 ale otwartych jest jedna lub dwie do ktorych kolejki są prawie 10 metrowe,
Default avatar
  • 03/06/2017
Biedronka Olsztynek tragedia, 10 minut chodzisz po sklepie a w kolejce do kasy stoisz pół godziny, lepiej wybrać się do Netto 100 metrów obok.
S3 16174898 1272084236204540 1403236040509926888 n
  • 23/05/2017
Biedronka Jastrzębie Zdrój ul warszawska brak cen na owocach inne ceny na towarach inne nabijane na kasie brak cen przy towarach
Najbliższe sklepy sieci Biedronka
Biedronka znajdziesz w tych centrach handlowych
O sieci Biedronka
Biedronka to sieć sklepów doskonale znana wszystkim Polakom. Właścicielem sieci jest Jeronimo Martins Dystrybucja, portugalska spółka akcyjna należąca do konsorcjum Jeronimo Martins. Jest to największa sieć handlowa w Polsce, jeśli weźmie się pod uwagę liczbę sklepów prowadzonych w naszym kraju. Według danych z grudnia 2007 roku, sieć posiada na terenie całej Polski ponad 1000 sklepów i zatrudnia około 18 tysięcy pracowników. Główne hasło reklamowe "codziennie niskie ceny" ma pokazywać, że Biedronka jest sklepem do robienia codziennych zakupów, w którym za niewielkie pieniądze można zaopatrywać się w produkty niezbędne w życiu codziennym. W pierwszej dekadzie XXI wieku Biedronka notowała bardzo szybki wzrost sprzedaży. W roku 2007 sprzedaż wzrosła o 32,7% w porównaniu do wcześniejszego roku. Biedronka króluje wśród sieci handlowych w Polsce również jeśli chodzi o popularność i rozpoznawalność. Według sondaży, ponad 90% Polaków zna jej sklepy, a około 60% twierdzi, że przynajmniej od czasu do czasu robi tam zakupy. Biedronka na początku była polską siecią handlową, należącą do poznańskiej firmy Elektromis. W roku 1997 liczyła już ponad 200 sklepów. W tym też momencie została wykupiona przez Jeronimo Martins i przeszła przez wiele gruntownych zmian. Nowy właściciel wprowadził własną politykę sprzedażową i marketingową, co zaowocowało gwałtownym rozwojem w kolejnych latach. Firma Jeronimo Martins prowadziła również wiele innych działań na terenie Polski. Do 2002 roku należała do niej między innymi sieć sklepów Jumbo oraz hurtownie Eurocash. Na początku XXI wieku firma popadła jednak w pewne problemy finansowe, w związku z czym zmuszona była do ich sprzedania. Ważnym momentem w historii sieci Biedronka był rok 2008. Właściciel sieci wykupił wówczas 120 sklepów w całej Polsce należących do niemieckiej firmy Plus. Zostały one odpowiednio przebudowane i włączone do sieci Biedronka. Sklepy Biedronka cieszą się popularnością zarówno ze względu na szeroką ofertę produktów, jak i niskie ceny i wiele atrakcyjnych promocji. W asortymencie możemy znaleźć nie tylko produkty spożywcze, ale również rzeczy należące do wielu innych kategorii – sprawia to, że można tam robić zakupy przy niemal każdej okazji.
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.