Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
3.3 (102 głosy)
Opinie o sieci Biedronka
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • anna
  • 12/10/2016
nie oceniam bo pracuję w tej sieci. Piszę do ludzi którzy krytykują kasjerki... Słuchajcie one też są tylko ludźmi i każdemu przerwa się należy więc dajcie pracownikom też zjeść!!!! Często jest tak że na jednej zmianie są tylko trzy dziewczyny więc nie dziwcie się że dwie kasy otwarte b trzecia osoba na przerwie . Czy wy też swój posiłek przerywacie ?!Trochę wyrozumiałości i ludzkości życzę osobom które narzekają na obsługę. Nie podoba Wam się to nie chodźcie ale znając życie to i tak wracacie na zakupy do tej sieci.
Default avatar
  • Paweł
  • 13/09/2016
Warszawa, Biedronka ul. Przekorna. Biorę z półki płyn Perwoll. Cena promocyjna 11,99. Kupuję kilka innych rzeczy m.in. masło , cena 3,29. Podchodzę do kasy. Kasjerka podlicza, ale coś za dużo... Płyn kosztuje 17,99 a nie 11,99. Dlaczego. Bo ktoś nie zdjął karteczki a promocji już nie ma. Nie biorę. Za tyle to kupię wszędzie. Odchodzę od kasy i ( co bardzo rzadko robię ) sprawdzam ceny. Masło nabite po 3,79, prawie 14 procent więcej niż cena przy artykule. Zwracam uwagę kierownikowi sklepu. Gość przyjmuje, idzie na zaplecze zmienia karteczkę na prawidłową i... jest po sprawie. Ani przepraszam ani nic.Żądam zwrotu pieniędzy oficjalnie w kasie, a on, że ewentualnie może mi oddać z własnej kieszeni. Żeby tylko nie było śladu oszustwa. Ma pecha wcześniej zrobiłem zdjęcia. Uważajcie na tych złodziei. Jeśli już musicie coś tam kupić sprawdzajcie rachunki. Ja sprawę kieruję do UOKiK-u
Default avatar
  • veranika
  • 22/08/2016
21.08 совершала покупку в магазине по адресу Bialystok ul.Szosa Baranowicka 24. Чек был на сумму 33,60zl я выдала кассиру100.40zl на что кассир дал сдачу только 56.40zl. К сожалению недостающих 10zl. я обнаружила уже на пути домой. Дома я попыталась связаться с магазином для урегулирования вопроса, но на связь менеджеры со мной не выходят. Мне очень жаль разочаровываться в одном из своих любимых магазинов в Польше!
Default avatar
  • Ireneusz
  • 01/08/2016
Pragnę podzielić się opinią o sklepie Biedronka w Bytomiu przy ulicy Krzyżowej. Jest to jeden z największych sklepów tej sieci w Bytomiu a jednak brakuje tam wentylacji, owoce i warzywa całymi dniami dusza się w wysokich temperaturach, obsługa w tym sklepie jest naganna. Żadnej pomocy z strony pracowników, braki w cenach, kilka krotnie nie zakupiłem produktu z powodu braku ceny zdarza się to najczęściej na owocach bądź warzywach których nie idzie sprawdzić na czytniku samodzielnie a kiedy prosiłem o pomoc została mi odnowiona.
S3 12647459 725807120888412 4823284922843396056 n
  • 24/07/2016
WITAM,, PISZE ZE BIEDRONKA W STEGNIE JEST CZYNNA CALODOBOWO,,ALE TO NIE JEST PRAWDA CHCIALEM ZAJZEC DO NAMIOTU O 6 STEJ RANO,,,SZCZELNIE ZAMKNIETY,,WIEC NIE MOWICIE PRAWDY,,COS TAM SLYSZALEM O POSCIELI,,NIESTETY NIE ZOBACZYSZ NAWET CZY JEST W SPRZEDAZY,,
Najbliższe sklepy sieci Biedronka