Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
3.4 (99 głosów)
Opinie o sieci Biedronka
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Monika
  • 16/07/2016
Biedronka w Obornikach Śląskich Po przebudowie dużo asortymentu sporo wolnego miejsca. CZYSTO MIŁO I SCHLUDNIE. Super - szkoda że nie ma kasy samoobsługowej albo tez płacenia w euro. Pracownicy mili i pomocni łącznie z kasami. Czasem tylko sięsami nie odnajdują w produktach ale i tak wielki plus. Ceny przystępne w porównaniu do Intermarche tak to już koszmar cenowy a w Biedronce jak zawsze tanio. Kasy szybko pracują i co najlepsze bardzo miłe. Minus to mało asortymentu z gazetek jak na przykład ogród czy majsterkowanie. Towar albo nie dociera albo dociera w minimalnych ilościach że już na 2 dzień go nie ma. Szkoda. Mimo oceniam na MAX POZYTYWNIE>
Default avatar
  • pepe
  • 15/07/2016
Przepraszam za pomyłkę! Moja ocena to oczywiście 0 GWIAZDEK!
Default avatar
  • pepe
  • 15/07/2016
Dziś byłem w sklepie Biedronka w Stąporkowie. Było BARDZO dużo ludzi, ale nic dziwnego - w końcu piątek. Zdziwiło mnie natomiast to, że otwarte były jedynie dwie kasy, a kolejki ciągnęły się przez pół sklepu. Ponadto, obsługi wcale to nie ruszało! Kiedy stałem w tej okazałej kolejce, spotkała mnie kolejna niespodzianka. Komuś wypadło piwo, butelka się rozbiła, a jej zawartość wylała się na podłogę. Sprzątaczka zabrała szkło, ale wytrzeć napoju już nie raczyła. W skutek tego, buty moje i innych klientów były lepkie. Jednak to nie koniec atrakcji! Gdy wreszcie dotarłem do kasy, obsługiwać mnie zaczęła przemiła osoba. Łaskawa była burczeć pod nosem i bezładnie przerzucać produkty. Natomiast gdy podawałem szanownej pani pieniądze, odwróciła się do drugiej szanownej pani kasjerki, która była równie zaangażowana w pracę, i zaczęły rozmawiać o pieczeniu (czego, nie wiem). Podsumowując, równie fatalnej obsługi nie spotkałem. Ocena na 10? -20!!!
Default avatar
  • Kaśka
  • 12/07/2016
Pozdrawiam wszystkich z pięcioma gwiazdkami! :) Chyba nie można było wymyślić nic lepszego niż taki sklep ;) Ceny wręcz hurtowe, a i asortyment cały czas się powiększa! Pamiętam, kiedy Biedronka była wyłącznie sklepem spożywczym- teraz proszę i ciuszki i artykuły do kuchni, co no tylko! ;) A i pracowników traktują dobrze! U nas mają health trainings z care solutions, żeby ich od tego siedzenia kręgosłupy nie bolały ;) Klasa! ;)
S3 13177351 1187239027983005 7698112808688640885 n
  • 09/07/2016
Ceny przy kasie różnią się od tych w gazetach i info. przy półkach np gazetce nr 27/2016 jest śmietaną 12%jesli kupić 2szt. to taniej a nie było oraz galaretki jak 2szt to też taniej (po 0.74)a była cena z księżyca 1.95zł.P.kierownik powiedziała, że w gazetce jest pomyłka. To tylko 2 produkty z jednej gazetki które zauważyłam a pewnie jest tego więcej. Truskawki też miały być w promocji a wcale ich nie było. Chodzę codziennie do Biedronki i wiem co piszę.
Najbliższe sklepy sieci Biedronka