Reklama
Reklama

Biedronka - gazetki promocyjne Iława(warmińsko-mazurskie pow. iławski)

Ocena sieci
O sieci Biedronka

W sklepach sieci Biedronka codziennie czekają na nas świeże produkty. Ich znakiem rozpoznawczym jest przy tym niezmiennie to, że możemy wejść w ich posiadanie płacąc niewielkie pieniądze. Jeśli zależy nam na wiedzy na temat tego, jakie produkty są obecnie sprzedawane na preferencyjnych zasadach, zdobycie tego rodzaju informacji nie powinno być trudne, z pomocą przychodzą nam bowiem gazetki promocyjne, które czekają na nas przy kasach. Oczywiście, czytanie gazetek nie jest jedynym sposobem na to, aby dowiedzieć się o tym, jakie promocje aktualnie obowiązują. Informacje na ten temat można znaleźć również na należącej do sieci stronie internetowej.

Promocje można tu podzielić na kilka grup. Mamy więc do czynienia zarówno z takimi, które nawiązują do różnych świąt albo pór roku, jak i z tak zwanymi „Inspiracjami Tygodniowymi”. Tego rodzaju nowe propozycje pojawiają się co tydzień obejmując wszystkie grupy produktów, z jakimi mamy do czynienia w sklepie. Najwięcej miejsca zajmują, oczywiście, te, które dotyczą produktów spożywczych. Co tydzień możemy jednak kupić w przystępnej cenie także odzież, elementy wyposażenia domu oraz środki chemiczne. W gazetkach umieszcza się także istotne informacje odnoszące się do konkretnych produktów. Możemy więc zapoznać się choćby z ich dokładnym składem, co musi przypaść do gustu rosnącemu gronu świadomych konsumentów. Gazetki promocyjne dają nam także pomysły na ciekawe potrawy, które można zrobić korzystając wyłącznie z produktów znalezionych w sklepach sieci. Co więcej, propozycje te nie są skomplikowane i potrafią uświadomić nam, że każdy posiada pewne kulinarne talenty nawet, jeśli nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. Przepisy są zresztą tworzone tak, aby z szybkiego i taniego obiadu mogło cieszyć się przynajmniej kilka osób.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę, są także promocje tematyczne powiązane z konkretnymi wydarzeniami. Przeważnie dotyczą one zbliżających się właśnie świąt, często jednak wiąże się je również z nadchodzącymi porami roku. Przykładem może być choćby początek wiosny, który w biedronce jest zwiastowany nie przez jedną, ale przez dwie gazetki. Pierwsza funkcjonuje pod nazwą „Wiosenne przebudzenie” i zwykle obfituje w informacje na temat kosmetyków, dzięki którym także po mroźnej zimie będziemy piękni i zadbani. Druga z gazetek to „Ogród bez tajemnic” i jej obecność jest szczególnie mile widziana. Gdy tylko notowany jest wzrost temperatur, miliony Polaków zaczynają wiosenne pracy w swoich ogrodach. Gazetka daje im dostęp do różnych produktów. Niektóre usprawniają prace wykonywane w ogrodzie, nie brakuje jednak i takich, dzięki którym można zapewnić roślinom pielęgnację na odpowiednim poziomie. Promocje przeważnie trwają dwa tygodnie, choć może zdarzyć się i tak, że jeszcze przed upływem tego terminu dojdzie do wyczerpania się zapasów.

Miłośnicy promocji z pewnością docenią także te z nich, które odnoszą się do artykułów przemysłowych. Także gazetki związane z nimi przeważnie pojawiają się w określonych porach roku. Przykładem może być choćby kwiecień postrzegany w Biedronce jako czas idealnie sprawdzający się wówczas, gdy chcemy zmienić wygląd wnętrza naszego domu. To okres, w którym szczególnie duży nacisk kładzie się na produkty, dzięki którym mieszkanie może wyglądać piękniej niż kiedykolwiek wcześniej. W promocji można przy tym znaleźć nie tylko ozdoby, ale i rozwiązania takie, jak choćby zestawy obiadowe.

Promocje Biedronka zwracają na siebie uwagę także dlatego, że nawiązują do zróżnicowanych potrzeb charakterystycznych dla różnych grup klientów sklepu. Tu przykładem mogą być choćby pojawiające się sezonowo rowery stworzone z myślą o osobach, które nade wszystko kochają aktywność fizyczną i jej zróżnicowane formy. Oczywiście, należy spodziewać się tu przede wszystkim modeli podstawowych. Jeśli jednak zastanawiamy się nad rozpoczęciem amatorskiej przygody z rowerem, Biedronka pozwoli nam na zaopatrzenie się we wszystko, co będzie nam niezbędne podczas jej trwania. Kto wie, może zmieni nas ona z amatorów, w wyczynowców?

Najbliższe sklepy sieci Biedronka
Sklepy sieci Biedronka w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci Biedronka
Avatar autora
  • ...
  • 25/04/2018
👍
Avatar autora
  • ...
  • 14/01/2018
Bylam klientką Biedronek wiele lat ,czuje sie rozgoryczona bo szumnie organizujecie wyprzedaze ,a ni c nie mozna kupic ogolnie sklepy nie sa przygotowane ,jest balagan z cenami ,towar jest bez metek,a jesli juz gdzies jest metka z kodem to nie mozna sprawdzic na czytniku .Przez dwa dni usilowalam kupic mlynek do pieprzu i nie dowiedzialam sie jaka jest jego cena pomimo dosc dlugiego oczekiwania na info od p kierownik sklepu. poprostu czuje sie zlekcewazona przez te pania i wiecej do waszych sklepow na zakupy nie pojde, Cala ta historia zdarzyla sie w Sosnowcu, Z przykroscia tez stwierdzam ze towary u was sa bardzo drogie,inne ceny sa wystawiane na polkach ,a inne sa na kasach Moze nalezaloby pouczyc zalogi ze klientow nie wolno robic w bambuko,!!!!!!!!! kiedys za takie przekrety byly surowe kary!!!!!!!
Avatar autora
  • ...
  • 08/01/2018
Uprzejmie informuje i ostrzegam emerytów przed wirtualnymi promocjami w Biedronce we Wrocławiu na ul.Żelaznej 54-56, kasa nr.4 kasjer 25 oraz kierowniczką. Nie akceptuje wszystkich promocji. Do godz. 14:00 8.01.2018 nie zdążyły wgrać do system promocji na miód Husar 1 kg w cenie 14,99 na 11,99 który jest reklamowany w internecie i w ulotce 02/2018. Po mojej interwencji stwierdziły, że za wcześnie przyszłam bo o godz.14:00, a pracują od 7:00. Promocje obowiązują od otwarcia sklepu tj. od 7:00. O godz 14:30 po telefonie na infolinie 800080010 dowiedziałam się, że panie są w porządku tylko system jest niewydolny, bądź ten, który go obsługuje. Przed świętami podobny problem miałam z mandarynkami, ale moje reklamacje zostały uwzględnione. Co z tym starym systemem, kiedy zostanie wymieniony na nowy wydolny? Stała klientka-emerytka
Avatar autora
  • ...
  • 31/12/2017
Biedronka w Ślesin ul.Kleczewska to totalna porażka,darmo tam szukać jakiś promocji.Z wszystkich produktów jakie znajdują się w gazetce,w tym sklepie znajdziesz może 1/10 produktów z promocji.Myślę,że jest to wina kierownictwa sklepu,które po prostu nie radzi sobie z prowadzeniem tego obiektu.
Avatar autora
  • ...
  • 30/10/2017
Biedronka w Puławach ul. Piłsudskiego - po remoncie super. Duża powierzchnia, bardzo czysto. A pracownicy jak zawsze pomocni i sympatyczni. Tylko parking troche zbyt mały.
Reklama
Reklama