Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
3.4 (99 głosów)
Opinie o sieci Biedronka
Zaloguj się, aby dodać komentarz
S3 12647459 725807120888412 4823284922843396056 n
  • 24/07/2016
WITAM,, PISZE ZE BIEDRONKA W STEGNIE JEST CZYNNA CALODOBOWO,,ALE TO NIE JEST PRAWDA CHCIALEM ZAJZEC DO NAMIOTU O 6 STEJ RANO,,,SZCZELNIE ZAMKNIETY,,WIEC NIE MOWICIE PRAWDY,,COS TAM SLYSZALEM O POSCIELI,,NIESTETY NIE ZOBACZYSZ NAWET CZY JEST W SPRZEDAZY,,
Default avatar
  • Monika
  • 16/07/2016
Biedronka w Obornikach Śląskich Po przebudowie dużo asortymentu sporo wolnego miejsca. CZYSTO MIŁO I SCHLUDNIE. Super - szkoda że nie ma kasy samoobsługowej albo tez płacenia w euro. Pracownicy mili i pomocni łącznie z kasami. Czasem tylko sięsami nie odnajdują w produktach ale i tak wielki plus. Ceny przystępne w porównaniu do Intermarche tak to już koszmar cenowy a w Biedronce jak zawsze tanio. Kasy szybko pracują i co najlepsze bardzo miłe. Minus to mało asortymentu z gazetek jak na przykład ogród czy majsterkowanie. Towar albo nie dociera albo dociera w minimalnych ilościach że już na 2 dzień go nie ma. Szkoda. Mimo oceniam na MAX POZYTYWNIE>
Default avatar
  • pepe
  • 15/07/2016
Przepraszam za pomyłkę! Moja ocena to oczywiście 0 GWIAZDEK!
Default avatar
  • pepe
  • 15/07/2016
Dziś byłem w sklepie Biedronka w Stąporkowie. Było BARDZO dużo ludzi, ale nic dziwnego - w końcu piątek. Zdziwiło mnie natomiast to, że otwarte były jedynie dwie kasy, a kolejki ciągnęły się przez pół sklepu. Ponadto, obsługi wcale to nie ruszało! Kiedy stałem w tej okazałej kolejce, spotkała mnie kolejna niespodzianka. Komuś wypadło piwo, butelka się rozbiła, a jej zawartość wylała się na podłogę. Sprzątaczka zabrała szkło, ale wytrzeć napoju już nie raczyła. W skutek tego, buty moje i innych klientów były lepkie. Jednak to nie koniec atrakcji! Gdy wreszcie dotarłem do kasy, obsługiwać mnie zaczęła przemiła osoba. Łaskawa była burczeć pod nosem i bezładnie przerzucać produkty. Natomiast gdy podawałem szanownej pani pieniądze, odwróciła się do drugiej szanownej pani kasjerki, która była równie zaangażowana w pracę, i zaczęły rozmawiać o pieczeniu (czego, nie wiem). Podsumowując, równie fatalnej obsługi nie spotkałem. Ocena na 10? -20!!!
Default avatar
  • Kaśka
  • 12/07/2016
Pozdrawiam wszystkich z pięcioma gwiazdkami! :) Chyba nie można było wymyślić nic lepszego niż taki sklep ;) Ceny wręcz hurtowe, a i asortyment cały czas się powiększa! Pamiętam, kiedy Biedronka była wyłącznie sklepem spożywczym- teraz proszę i ciuszki i artykuły do kuchni, co no tylko! ;) A i pracowników traktują dobrze! U nas mają health trainings z care solutions, żeby ich od tego siedzenia kręgosłupy nie bolały ;) Klasa! ;)
Najbliższe sklepy sieci Biedronka